Kurumsal

Tim Tur geçmiş iş tecrübelerini günümüze taşıyabilmiştir.

TİM TUR A HOŞGELDİNİZ

Timur Turizm ve Seyahat Acentası (Tim–Tur Turizm) 1995 yılındaki kuruluşundan bugüne kadar iş seyahati segmentinde ortak ve partnerleri aracılığı ile ağırlıklı olarak Rusya’dan gelen on binlerce kişiye hizmet veren A grubu bir seyahat acentesidir. Yurtdışından gelen turist ve misafirlere otel rezervasyonları, turistik geziler, tercümanlık, transfer, VIP karşılama gibi hizmetler sunmaktadır.

Çalışma tarzımız çağdaş ve dinamiktir. Sizlerin başarısı bizim gururumuzdur.

Uzmanlık alanlarımızın arasında Türkiye’den başta Rusya olmak üzere yurtdışına iş seyahatleri yapan kişi ve kurum temsilcilerine hizmet vermektir. Bu hizmetlerin arasında bilet ve otel rezervasyonları, vize takip işlemleri, fuar organizasyonları, iş görüşmeleri, heyetlerin ağırlanması, bayii toplantıları ve benzeri aktiviteler yer almaktadır.

Misyonumuz

Acentemiz incomingve outgoing hizmeti alanında başta Rusya ve B.D.T. ülkeleri olmak üzere diğer ülkelerde faaliyet göstermekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Tim-Tur Turizm olarak amacımız turizm sektörüne katkı sağlayacak çalışmalarda bulunup ve bu çalışmaların sürekliliğini sağlayarak kaliteli hizmet anlayışımızı, dünya markası haline getirmektir.

Tim-Tur Turizm, 2014 yılında Kalkınma Bakanlığına bağlı İstanbul Kalkınma Ajansı’na (İSTKA) İstanbul’da sağlık turizmini arttırıcı aktiviteler dâhilinde bir proje sunarak, bu alanda öncü bir acente seçilmiştir. Şu an başta Rusya olmak üzere araştırma ve pazarlama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.